Csobot Adél, Malek Miklós által a "Barna Marilyn Monroe"-nak titulált 22 éves nagykárolyi, sokoldalú és színes személyiségű fiatal lány, aki énekel, táncol, színészkedik, és belekóstolt már a modellkedés/szépségkirálynők életébe is. A fiatal lánynak énekhangját már az általános iskola harmadik osztályába felfedezték, és ajánlották, hogy képezze tovább magát. Nyolc éve énekel. Az X-Faktorra, a Médiabefutóra, és különféle versenyekre a Nagykárolyi Kulturális Központ könnyűzene szakának oktatója, Szűcs József képezte ki. A kultúrháznál szavalt, táncolt, színészkedett és énekelt is. Az Elméleti Líceumban matematika-informatika szakon tanult Nagykárolyban. Az X-Faktor miatt nem halasztott évet! Miután felköltözött Budapestre, a verseny miatt eltolódtak a tanulmányai, de most folytatja és egy Budapesti gimnáziumban tanul. Nem szeretné, hogy a gimnáziumi tanulmányai legyenek a tanulmányai csúcsa, így mindenképp szeretne továbbtanulni! A gimnázium befejeztével Adélnak már vannak tervei is. Nemrégen pedig megjelent az első önálló lemeze, melyen Szenes Iván feldolgozásokat hallhatunk a mai idők stílusában! 2016-ban elnyerte az év énekesnője díjat a Glamour-gálán! Jelenleg boldog párkapcsolatban él Istenes Bencével, akivel egy közös fiú gyermekük is született, Nátán.
|
|
Ha elhangzik Csobot Adél neve, mindenkinek a stílusosság és a régi idők slágerei jutnak először eszébe. A 2012-es X Faktor széria legfiatalabb énekesnője egy nem mindennapi albummal örvendezteti meg a közönséget. Adél Magyarország legsikeresebb dalszövegírójának Szenes Iván legnagyobb slágereit gyűjtötte össze egy albumba, amit eddig soha nem hallott új stílusban dolgozott fel. A nagy "Szenes-himnuszok", mint a Kicsit szomorkás a hangulatom, Élvezd az életet, Hosszú az a nap vagy a Kétszer kettő néha öt mellett számos más meglepetés dal is felcsendül a korongon, amivel nem csak a nagy Szenes rajongóknak szeretnénk kellemes perceket szerezni, hanem a fiatalabb generációnak is.
|
|
Ne hírdess! Ne szidd az oldalt, Csobot Adélt, engem, vagy bárki mást! Itt kérhetsz elite cserét. A szabályok megsértése tiltással jár! Megértésedet köszönöm!
|
|
2014. 08. 07. (elmarad)
Későbbi időpont hamarosan...
|
|
|
|
|
Új előadás képek Adélról csak itt! |
|
2014.07.15. 12:59 |
Nagyon hálás vagyok Az Őrült Nők Ketrece produkciós vezetőjének, hogy kifejezetten az oldalnak privátban küldenek előadásképeket Adélról! Ezeket a fotókat csak itt tekinthetitek meg, más oldalon nem szeretném viszont látni, még a lapom címével sem! Hamarosan hozom a többi képet is. A fotókat Mészáros Csaba készítette! Szép délutánt.
Katt a képre a teljes méretű fotó megtekintéséért!
Az Őrült Nők Ketrece - Csobot Adél, Fehér Balázs Benő - © Kultúrbrigád / Fotó: Mészáros Csaba
|
Hamarosan indul a szeptemberi jegyvásárlás! |
|
2014.07.15. 10:18 |
Az Őrült Nők Ketrecét szeptemberben is játszák az Átriumban, melyre jegyeket már tudtok venni, valamint az augusztusi előadásokra is vannak még helyek (teltház)! A júliusi előadásokon teltház van! Katt a fenti képre a jegyvásárlásért, valamint a jobb oldali fellépések modulban is megtaláljátok a dátumokat. (Siessetek, ha szeretnétek menni az előadásra, mert a tegnap megosztott augusztusi dátumokra nem kellett pár óra és máris majdnem az összes jegy elkelt - vido998).
Most néztem meg és az augusztusi előadásokon is teljes teltház van!
|
Stohl András a tökéletes transzvesztita |
|
2014.07.14. 22:11 |
Júliusi előadásainkra minden jegy elkelt, aki siet még vehet a következő időszakra: augusztus 28.,29. és szeptember 13-19.
Úgy tűnik, Stohl Andrásra egész életében ugyanaz a sors vár. Bármiben is játszik, nem ússza meg, hogy utána csodálkozó emberek meresszék a szemüket az előtérben, és azt ismételgessék: „Hát én nem tudtam, hogy ő ilyen jó színész, én még csak a Való Világban láttam.” Miközben tényleg zseniális színész, Alföldi Róbert új darabja, Az őrült nők ketrece egy igazi jutalomjáték számára, amit látszólag simán kirázott a kisujjából. Pedig három órát lenyomni tűsarkúban, parókában és vastag női sminkben fizikailag is nagyon megterhelő lehet.
Alföldi előre szólt, hogy Kerényi Imrének ajánlja a darabot, annak a Kerényinek, aki szerint mára a „buzilobbi” irányítja a színjátszást, és próbálja megfertőzni az országot. Alföldi nyilatkozatában nem titkolta, hogy provokálni is akar, úgyhogy sokan már jó előre dörzsölték a tenyerüket.
De Alföldi Róbert szerencsére sokkal okosabb alkotó, és okos darabot is rendezett. Bár először kissé megijedtünk, hogy sok lesz itt az isten, haza, hagyomány vonal, és mint gyorsan kiderült, a mulató egyik csinos transzvesztitájának Kerényi is megvolt már, de ez az irány aztán háttérbe szorult, és a humor, a látvány és a szórakoztatás erősödött meg. Nehéz megtalálni az egyensúlyt, hogy a megfelelő mondatok valóban pontosan oda szúrjanak, ahova kell, de a sok összekacsintástól aztán ne fáradjon el az ember szeme. Az őrült nők ketrecében Alföldinek ez is sikerül, mert rúghatott volna nagyobbakat, de minek? Aki tisztában van saját tehetségével és identitásával, fölöslegesen nem vagdalkozik.
Az őrült nők ketrece egy klasszikus, itthon is sokszor bemutatott darab, amelyből ráadásul egy zseniális film is született, de Alföldi csöppet sem vette el a lényegét. Meghagyta szórakoztató, vicces musicalnek, mindezt erősen aktualizálva mai életünkkel. A negyvenéves darab tökéletesen érvényes ma is, ami azért meglehetősen szomorú, hiszen ugyanazt az utat járjuk be, amit előttünk már sokan.
A történet szerint egy meleg pár: Georges (Hevér Gábor) és transzvesztita élettársa, Albin (Stohl András) által üzemeltetett szórakozóhelyen vagyunk, ahol Albin, művésznevén Zaza a legnagyobb díva. A pár húsz éve együtt él, szeretik egymást, de Georges fia, Jean-Michel (Fehér Balázs Benő) miatt – aki egy véletlen baleset következménye volt – hirtelen olyan helyzet áll elő, hogy meg kell tagadniuk önmagukat és egymást. Jean-Michel ugyanis nősülni készül, menyasszonya, Anne (Csobot Adél) viszont a „haza, család és erkölcs” szavak által vezérelt, elvakult párt kulcsfigurájának, Aristide Bouteillenek a lánya. Bouteille (Mihályfi Balázs) pedig háztűznézőbe jön, és tudható róla, hogy nem fogja a lányát holmi buziknak adni. Úgy tesznek tehát, mintha nem lennének azok, akik, de hamar kiderül, hogy az ember nem tudja állandóan megjátszani magát, és sokkal jobb dolog felvállalni önmagunkat.
A történet természetesen számos vicces szituációra ad lehetőséget, ugyanakkor Alföldi teret ad az elmélkedésnek is, mindezt úgy, hogy a darab nem megy el teljesen a direkt utalások irányába. Rengeteg áthallás és fricska van benne – talán néhány fölösleges is –, a fő irány egyáltalán nem ez. Ráadásul a legerősebb utalások nem is verbálisak, hanem vizuálisak: amikor Stohl tűsarkúban kánkán-csárdást táncol egy hatalmas kokárdával a fenekén, azt valószínűleg soha, senki nem fogja elfelejteni.
A darab Stohl András és a meleg inast alakító Józan László diadalmenete, (a másik szereposztásban Jacobot Fehér Tibor játssza), a második félidőt pedig egyértelműen a vendégségbe érkező politikus, Mihályfi Balázs dobja fel. Sehol sem lenne a darab a nyolc, csupaszra borotvált, bőrszerkóba bújtatott, tűsarkús táncos nélkül, akik végig gondoskodnak a látványról, ami egyébként is nagy erőssége Alföldi rendezésének. Nagyon jók a zenei betétek, és hogy élő zenekar játszik a színpadon, amitől még nagyobb ereje lesz a darabnak. Stohl nemcsak zseniális színész, hanem eszméletlen hangja is van, amit jó párszor ki is enged.
Ha van gyenge pontja az előadásnak, akkor az is Stohl Andrásnak köszönhető, hiszen annyira tökéletesen hozza figuráját, hogy lejátssza a színpadról partnerét, Hevér Gábort. Bármennyire jó színész is, nem nagyon tud belelazulni ebbe a szerepbe. Az ő számlájára írnánk azt is, hogy a két színész között, ahogy mondani szokták, nem nagyon működik a kémia, egy pillanatra sem lehet róluk elhinni, hogy ez a két férfi valóban egy pár, vagy hogy Georges valóban kívánná Albint. A fiuk, Jean-Michel szerepében Fehér Balázs Benő leginkább csak agresszíven üvöltözik, Csobot Adélra pedig igazán oszthattak volna egyetlen kis dalocskát, ha már beletették a darabba.
De ezek apróságok, Az őrült nők ketrece amellett, hogy kellemes, nyár esti szórakozás egy okos, és elgondolkodtató darab, nem provokál fölöslegesen, és végső üzenete tényleg csak annyi, hogy legyünk önmagunk, és fogadjuk el egymást. Már csak arra vagyunk kíváncsiak, Kerényi Imre megnézi-e.
Az Őrült nők ketrece a Kultúrbrigád és az Átrium film-színház előadása. A részletes szereposztást és az előadások időpontját itt találja.
|
Az Őrült Nők Ketrece – képek az előadásról |
|
2014.07.14. 08:57 |
Újabb képek jelentek meg Az Őrült Nők Kők Ketrece előadásról, melyeken Adélunk is szerepel! A fotókat Mészáros Csaba készítette. Katt a fenti képre az új fotókért, a teljes albumért, pedig katt IDE. Illetve tegnap találtam egy képet, melyet Józan László osztott meg a hivatalos facebook oldalán, (KATT). Hamarosan további képek is megjelennek Adélról! Türelem. Szép napot mindenkinek!
Az előadáson készült összes fotót IDE kattintva tekinthetitek meg.
|
Újabb fellépés |
|
2014.07.14. 08:10 |
Adél július 19.-én a Hell On Hooves Ranch-on a Monorierdőben fog fellépni 22.00 órától. Most elhoztam nektek az esemény plakátját, illetve a részleteket IDE kattintva tekinthetitek meg. A fellépést már megtaláljátok a jobb oldali Fellépések modulban is.
|
Ildikó Budapestre utazott |
|
2014.07.13. 17:32 |
Adél édesanyja Ildikó, Budapestre utazott, hogy megnézze lányát Az Őrült Nők Ketrece premierjén. Adélunk az Átriumban lefotózta anyukáját, amikor Az Őrült Nők Ketrece programfüzetét olvasgatta, mármint nekem egy programfüzetnek tűnik. A kép Adél instagram oldalán lett megosztva. Szép estét mindenkinek!
adelcsobot #anya #azőrültnőkketrece #átriumfilmszínház
|
A hűség önmagunkhoz – Őrült Nők Ketrece bemutató az Átriumban |
|
2014.07.13. 16:26 |
Aki látta már a Cabaret vagy Chicago című musicalt színpadon, az tudja, mire számíthat, ha beül Alföldi Róbert legújabb rendezésére az Átrium Film-színházban. Az eldugott nightclubbokban, a füstös kis kocsmákban, ott, ahová nem térünk be, ha nem tudjuk, mit akarunk, bármivel szembekerülhetünk. Alföldi darabjában jelen esetben önmagunkkal.
A Jean Poiret színdarabja alapján készült előadásban egy tranvesztita mulató, az Őrült Nők Ketrecének történetét ismerhetjük meg. George, a tulajdonos kénytelen szembenézni a ténnyel, hogy egyetlen fia, Jean-Michel házasodni készül, ám egy olyan lánnyal, akinek családja, elsősorban politikus családfője közel sem tolerálja az olyan életvitelt, amelyet George-ék képviselnek. Hogy mégis elfogadtassa fia családi hátterét, igyekszik álcázni saját beállítottságát és élettársáét is – a mulató sztárja, Albin azonban nem veszi jó néven, hogy másnak kell kiadniuk magukat. Ekkor borul minden: azt pedig, akik odalent mélyen vagyunk, nem lehet elnyomni.
A történet, a zene és a színészek erejével, a legvégéig képes fenntartani az érdeklődést, így fel sem tűnik, hogy három órán keresztül ülünk a nézőtéren. Míg a kevés díszlet ellenére is, de megelevenedik a mulató sajátos intim közege Jerry Herman zenéjével és Gergye Krisztián koreográfiáival, no meg a jelmezekkel és maszkokkal. A díszlet hasonlatos ahhoz, amelyet tavaly az István a királyban láthattunk: nem véletlen, ez is Menczel Róbert munkája.
Az Őrült Nők dívája kétségkívül Albin, azaz Zaza, akit Stohl András alakít. A színész kiemelkedő alakítást nyújt szerepében, ugyanakkor párban is, Hevér Gáborral. Albin a mulató, ugyanakkor az önazonosulás koronázatlan királynője. Képtelen elviselni, hogy társadalmi elvárások miatt másnak kell mutatnia magát, mint amilyen. Neki az a más, ami a másik családnak természetes, nekik pedig az számít másnak, ami neki természetes. Stohlnak nemcsak prózai formában kellett megfelelnie: dalai előadása közben válik világossá a karakter üzenete. Stohl szemérmetlenül elegáns a díva szerepében, megbízható, és most már biztos, hogy nemcsak akkor, amikor férfit kell alakítania…
Hevér Gábor alakítja George-ot, a kevésbé hivalkodó férfit és egyben apát is, aki meg akar felelni az elvárásoknak, és természetes mintát akar mutatni fia választottjának családja felé. Tanácstalan, mikor az élet választás elé kényszeríti. Józan László fergetegeset alakít Jacob szerepében, amelyet később lekettőzve fog játszani Fehér Tiborral. A Színművészeti Egyetemen idén végzett Fehér Balázs Benő, és rögtön meg is találta őt Jean Michel szerepe, melyben sikerült meggyőznie minket. Mellettük még többek között a harsány Jacqueline szerepében Parti Nóra és a bájos Anne-ként Csobot Adélt láthatjuk.
A darab igyekszik behatóan megvizsgálni a kitűzött kérdéskört. A megragadó dallamok és színes jelmezek között igyekszik reflektálni, néha túl hangsúlyosan, néha kevésbé, megtartani az egyensúlyt azon a nehezen megítélhető vonalon, hogy az is jól érezze magát, aki szórakozni jött, de az is, aki mélyebben kívánja tanulmányozni a darab üzenetét. Mégis, ez a fajta reflektálás a színház tulajdonsága, nem pedig célja kellett volna, hogy legyen. Az előadás nagy volumenű és kétségtelenül magával ragad abban a pillanatban, hogy felgördül a függöny, de ez nem változott volna akkor sem, ha más a szövegkönyv…
Mindazonáltal Alföldi kezében az eredmény szenvedélyes, és mint mindig, tanító jellegű. Egy kisebb közösség mindennapjaiban bújtatja el a problémákat, és sorsukon keresztül ismét találhatunk megoldásokat. Önazonosulásról, barátságról, szeretetről hallunk és tanulunk. Igen, egy homoszexuális pár szemüvegén keresztül, egy transzvesztitabár falai közt. Hogy mi ebben a különös? Az, hogy nincs benne semmi különös. Attól kezdve, hogy leülünk, és onnantól fogva, hogy felállunk az előadás végén. Az Őrült Nők lehet provokatív vagy éppen megindító, de hűséget tanít önmagunkhoz, és ennél kevés fontosabb dolog van az életben.
|
"A család, a szeretet nem függ a nemi összetételtől" |
|
2014.07.13. 16:17 |
Az elfogadásról, az egymás iránti figyelemről szól majd Alföldi Róbert rendezésében az Őrült nők ketrece. Csupa olyan dologról, amit a kormányzat is képvisel - mondta a direktor.
A nyolcvanas években ez volt az első olyan vígjáték a magyar mozik műsorán, amelyben a karakterek melegek voltak. Hozzá is járult a sztereotípiák elterjedéséhez. Alföldi most ezeket szeretné eloszlatni. A rendezővel, a főpróba előtt, Benyó Rita beszélgetett.
|
Ezeken a fotókon biztos nem ismered fel Csobot Adélt |
|
2014.07.13. 11:05 |
Csobot Adél két új fotót is mutatott, melyen nem ismernénk rá.
Csobot Adél nemcsak rendkívül fotogén, de szerencsére örömmel meg is osztja képeit a rajongóival közösségi oldalán. Legalábbis a végeredményt, tehát az újabb és újabb róla készült fényképeket. Néhányszor már okozott meglepetést, láttuk már az énekesnőt dívaként, és csodálkoztunk már rá a bátran megváltoztatott frizurájára is. Most viszont két olyan képet tett közzé, melyen első látásra nem ismernénk fel.
Ez a fotó egyértelműen és azonnal nagy kedvencünk lett:
Ezen viszont már nyoma sincs az előző kép ártatlan kislányosságának:
Írta a Nők Lapja café
|
| |
|
|
Ha te is szereted őt, ne habozz itt a helyed! Sok érdekességet találtok a Navigációban, továbbá a főoldalon a legfrissebb hírekből csemegézhettek. Ha tetszik az oldal nézz vissza máskor is! A szerkesztő: vido998
|
|
Új videósorozat indul a Life.hu-n!
Csobot Adél, az X-Faktor korábbi szériájának versenyzője új videósorozatában smink- és frizuratippeket ad, egészséges finomságokat készít, és megmutatja, hogyan készíthetünk otthon, mi magunk csodaszép lakberendezési tárgyakat, dekorációkat. Mindezt persze sajátos, bohókás, kissé őrült, de mindenképpen szerethető stílusában. Fogadjátok sok szeretettel!
|
|
A bemutatkozó kislemez mellé megérkezett a videó is! Fogadjátok Szeretettel!
|
|
Életkor: 22
Családi állapot: kapcsolatban
Hajszín: vöröses sötétbarna
Szemszín: őzike barna
Csillagjegy: bika
Magasság: 165 cm
Hobbi: táncolás, görkorizás, biciklizés, filmezés, versírás
Kedvenc szín: kék
Kedvenc étel: francia krémhagymaleves, francia krémes
Kedvenc film: P.S. I love you, Coco Chanel
Kedvenc előadó: rengeteg van
Kedvenc tárgy: antik zsebóra
Végzettség/eredeti szakma, pillanatnyi foglalkozás, iskola:
Most vagyok utolsó éves Gimnáziumban.
Amit mindenképp szeretném, ha megtudnának rólam:
Életvidám vagyok, tele energiával.
Eddigi tapasztalataim a zenével…(fellépések, iskolák, hangszerismeret):
számos fellépés különböző rendezvényeken: emlékkoncert, város- és falunap, kisebb fesztivál, könyvbemutató, basszusgitározás és éneklés egy lányzenekarban
|
|
|
|